Kalba „Dentvalda“ pacientai

Laimingų pacientų atsiliepimai ir pozityvios patirtys – paskata pakelti kartelę dar aukščiau.

user

Martynas

Daktarės Mintautės rankos auksinės. Labai kruopšti, viską paaiškina. Geriausia dantų plombavimo patirtis

user

Jolanta T.

Visas personalas labai fainas. Daktaras Valdas labai švelnus. Man buvo atlikta gan didelė operacija, visiškai nieko nejaučiau ir nebuvo baisu.

user

Agnė

Jau kuris laikas kariesų gydymui renkuosi tik gydytoją Mintautę. Be to, ji atliko puikų estetinį nuskilusių dantų plombavimą. Labai kruopšti ir atidi.

user

D.Ambrazevičiene

Dėkoju gyd.V.Labanauskui už profesionalų darbą..Tai yra dėmesinga,jautri ir maloni komanda.Rekomenduoju.

user

Lina

Noriu nuoširdžiai padėkoti burnos higienistei Kristinai! Ypač švelni, dėmesinga ir kruopšti. Procedūrą atliko greitai ir be jokio skausmo. Ačiū.

user

Andrius

Pats geriausias kainos ir kokybės santykis kur tik esu buvęs. Nekompleksuokite ir eikite į šią kliniką REKOMENDUOJU ir gyvenimas taps žymiai gražesnis ir sukandamesnis:)

user

Daiva Bulskienė

Puiki klinika ir darbuotojai. Ačiū labai gydytojai Mintautei už profesionaliai atliktą darbą, viskas tobula ir nuostabu! Sėkmės, ir ačiū, kad esate! ❤️

user

Raimonda Genienė

Tobulai atlikti darbai.Dėkoju visam puikiam Jūsų kolektyvui : nuo administratorės iki gyd. Valdo ,ypatingas ačiū gyd.Mintautei už kantrybę,kruopštumą ir tiesiog už gerą energiją. Džiaugiuosi Jus atradusi

user

Jolanta Granlund

Ačiū jums , už tai kad buvote ir esate , pats geriausias gydytojas su šypsena daug ir sunkiai dirbantis ir tęsiantis savo pažadus . Jūsų statytus implantus nešioju jau 12 metų ir be jokių problemų. Tad rekomenduoju jus stipriai. Nes būdama Švedijoj, neradau geresnio gydytojo ,kaip jūs.

user

Irena Elertiene

Nuostabus ,savo profesija ismanantis Gyd.Valdas Labanauskas.Esu dekinga uz atlikta darba,uz svelnuma bendraujant.ACIU JUMS DAKTARE VALDAI!

user

Margartita

Ačiū gydytojui Valdui Labanauskui ir jo visam kolektyvui už malonų priėmimą, dėmesingumą, jautrumą ir, žinoma, už tai, kad padėjo įveikti odontologų baimę. Implantų įsriegimas buvo labai greita ir neskausminga procedūra, nors tikrai labai bijojau. Su nekantrumu laukiu galutinio rezultato, kuris jau dabar žinau, kad bus puikus! Ačiū!

user

Agnė R.

„Puikus aptarnavimas, profesionalus bendravimas. Tai klinika, kuri priėmė labai greitai ir be skausmo išsprendė sudėtingą problemą. Rekomenduoju!“

user

Mantas V.

„Viską atlieka profesionaliai, be skausmo, o priėmė be eilių. Gydymą vertinu 10 balų.“

user

Rugilė K.

„Dėkoju gydytojų komandai už įgyvendintą mano svajonę ir atliktą dantų restauraciją laminatėmis. Rezultatas pranoko lūkesčius!“

Palikite atsiliepimą

Laimingų pacientų atsiliepimai – paskata pakelti kartelę dar aukščiau. Teko lankytis klinikoje „Dentvalda“? Maloniai kviečiame pasidalinti savo patirtimi!

Odontologijos klinika "Dentvalda", Kaunas
|
Asmens duomenų tvarkymo taisyklė