Dalyvaukite gyvoje diskusijoje

Mūsų komanda pateiks atsakymus į visus Jūsų klausimus, susijusius su odontologiniu gydymu.

Apie dantų estetiką

Atsakymai apie dantų balinimą, laminates, estetinį plombavimą bei kitas estetinės odontologijos procedūras

Juozas
Noriu naujai protezuoti 3 dantu vainikeli,nes pasirode jau saknys is po seno protezavimo,apatiniame zandikaulyje.
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Sveiki, greičiausiai reikia perdaryti jūsų protezą - nuimti, padaryti laikiną protezavimą ir nuimti naujus dantų atspaudus (jeigu dantys tinkami protezavimui). Prieš tai reikalinga gyva konsultacija.
V
Donatas
Reikia su Jumis pasikonsultuoti, apie dantų implantavimą?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Laba diena, užsiregistruokite vizitui telefonu Tel.: +370 696 87 705 arba el.paštu info@dentvalda.lt
M
Jolanta
Sveiki. Ar turit periodantitą galima daryti estetinį plombavima? Priekinis dantis isilgejas, aš jaučiu didelį kompleksą. Ačiū
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Jolanta, turite suprasti jog estetinis plombavimas danties nesustiprina. Danties išilgėjimas sako jog dėl periodontito yra patirpęs kaulas, vadinasi jis jau netvirtai laikosi kaule, negydant periodontito jį prarasite. Rekomenduotina pirma gydyti periodontitą ir tik tada daryti estetines procedūras.
M
Gabija
Sveiki, Nesuprantu skirtumo tarp laminates ir vainikelio. Jeigu priekiniai dantukai yra stipriai isploneje(taisyti kanalai), pasikeitusi spalva, kuris variantas yra tinkamesnis?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Gabija, laminatė dengia dantį tik iš priekinės (matomos) pusės, todėl procedūra yra mažiau invazyvi. Vainikėlis dantį dangia iš visų pusių. Jeigu tik yra galimybė pirmumą teikite laminatei nes tai yra mažiau invazyvus metodas, paviršius šlifuojamas tik iš vienos danties pusės. Ar yra galimybė laminatei, gali pasakyti gydytojas po apžiūros. Galimas kombinuotas protezavimas, kur galima naudoti laminates kitur vainikėlius.
V
Andrius
Sveiki, ar ant laminates galima deti breketus?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Andriau, galima, tačiau prie laminačių sunkiau prilips breketų laikikliai. Yra tikimybė laminatės pažeidimui. Čia priklausys nuo gydytojo ortodonto kompetencijos ar jis apsiims tai daryti.
M
Neringa
Sveiki, Ar stillo keramikos laminatė yra tas pats kaip cirkonio keramikos laminatė? Porceliano arba presuotos keramikos plokštelė? Kokie skirtumai tarp ju? Ačiū
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Neringa, iš cirkonio laminatės nera gaminamos. Turbūt maišote su karūnėlėmis.
M
Justina
Sveiki,man labai nežymiai nuskilo priekinis vienas dantis,dėta laminatės prieš 4mėn,norit sutvarkyti būtina keisti visą dantį?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Justina, norint atlikti taisymą idealiai, reikia pakeisti laminatę. Prikausimai kiek šis „nežymiai“ nuskilimas matomas gal būt galima atstatyti su plombine medžiaga.
M
Rita
Dantys labai silpni ar išimant senas, bet neatšokusias plombas ir darant estetinį plombavimą jie kenčia.
user
Mintautė Kubilienė Gydytoja odontologė
Laba diena, Rita. Plombų išėmimas dantims nekenkia - jei plomba negraži, atšokusi, pakeitusi spalvą - išsiima tik ji. Daugiau išsigręžia tik tuo atveju, jeigu po plomba yra kariesas, t.y., sugedusių audinių. Dantų siplnumas taip pat gali būti įvairus, priklauso nuo to, ar jie jautrūs, ar trupa. Trupėjimas paprastai būna blogo sąkandžio priežastimi - pvz., reikia dantų tiesinimo ar tiesiog nėra galinių dantų. Tokiu atveju estetinį plombavimą galima daryti tik pašalinus trupėjimo priežastį - atstačius netektus dantis ar atlikus tiesinimą. Jei dantys jautrūs, reikia ieškoti to priežasties - gal blogai ar per mažai valoma, gal yra dantenų uždegimas (sukeliantis skausmą ir kraujavimą), o gal dantys valomi per daug ar per kietu šepetėliu taip nubrūžinant emalį. Dėl to tiksliau į jūsų klausimus būtų galima atsakyti konsultacijos metu.
M
Raimonda
Laba diena. Nesenai pastebėjau, kad 3 priekyniai viršutiniai dantys išvidines danties pusės suplonejo ir atsirado tarpelis, labai bijau, kad valgant kietesni maistą nepradėtų trupeti. Kaip būtų galima pataisyti šitą problemą? Iš anksto Ačiū.
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Tai yra dantų nudilimas, reikėtų atvykti konsultacijai ir jos metu nuspręsti būsimus darbus. Greičiausiai tektų plombuoti
M
Vilma
Laba diena. Kokia konsultacijos kaina jei norėčiau sužinoti ką rekomenduotume- laminates ar estetinį plombavimą?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Sveiki, konsultacija kainuoja 30 eur

Kviečiame pildyti formą. Atsakymą gausite jau netrukus!

Odontologijos klinika "Dentvalda", Kaunas
|
Asmens duomenų tvarkymo taisyklė