Dalyvaukite gyvoje diskusijoje

Mūsų komanda pateiks atsakymus į visus Jūsų klausimus, susijusius su odontologiniu gydymu.

Apie dantų gydymą

Informacija apie ėduonies gydymą, šaknų kanalų gydymą, burnos chirurgiją Ir kt.

V
Aidas
Sveiki kodel gali dantys skilineti Ir gesti is vidaus Ir but labai blogas hroninis burnos kvapas……Ir ar susitvarkius sugedusius dantis Ir pasidarius profesionalu burnos apnasu valima dingsta blogas burnos kvapas? Aciu uz atsakyma
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Aidai, blogas burnos kvapas gal būti ne tik dėl dantų. Jeigu jūsų atveju būtent yra dantys, tai žinoma, jeigu susitvarkysite dantis, užtikrinsite gerą higieną, blogas kvapas dings.
M
Giedrė
Laba. Turiu periodontitą ( kaip sakė paveldimas ir plius dėl kreivų/ sustumtų dantų) Vieną dantenų atkėlimo operaciją jau turėjau ,bet po jos liko nemaži tarpai tarp dantų .. taip yra normalu ? O gal geriau nueiti pasikonsultuoti pas kitą periodontoligą?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Giedre, sunku vertinti periodontologo darbą, nes kiekvieno paciento situacija yra skirtinga. Esant pažengusiam periodontitui, jeigu pavyksta išsaugoti dantis rezultatas yra geras. Tarpai darp dantų atsirado ne dėl periodontito gydymo, o dėl sąkandžio nebuvimo. Kadangi periodontito gydymas buvo sėkmingas, dabar galite pasikonsultuoti su ortodontu dėl sąkandio atstatymo, tuo pačiu ir tarpų panaikinimo.
M
Daiva
Sveiki nervo kanalo uždegimas kiek užtruktų dedamas ir kaina .Isgydzius kanala ,teikia keisti ir karuselę.?
user
Valdas Labanauskas Gydytojas odontologas
Kanalo gydymo trukmė priklauso nuo situacijos, paprastai reikia 1 - 3 vizitų. Sutvarkius kanalą, reikalingi stiklo pluošto kaičiai ir rekomenduojama nauja karūnėlė

Kviečiame pildyti formą. Atsakymą gausite jau netrukus!

Odontologijos klinika "Dentvalda", Kaunas
|
Asmens duomenų tvarkymo taisyklė